Medobčinska liga v malem nogometu Sevnica 2017/2018

LESTVICA

1. ŠKD JABLANICA 30
2. SLABIČI 26
3. ŠD KOPRIVNICA 21
4. ZGORN LONDON 19
5. ŠD KRMELJ – SKITE 16
6. TRIMČEK BLANCA 15
7.  ŠD ŠENTJANŽ 14
8. ŠD ARTO 14
9. GRADBENIŠTVO BRGANT 14
10. HAJEK TEAM – BREG 11
11. GRIČ KRŠKO 7
12. OCRANA 0

1. KOLO SOBOTA 9.sep.17
16:00 HAJEK TEAM –  BREG GRIČ KRŠKO  4 : 3
16:50 ŠD ARTO OCRANA  12 : 0
17:40 TRIMČEK BLANCA ŠD KRMELJ – SKITE  3 : 1
18:30 SLABIČI GRADBENIŠTVO BRGANT  4 : 2
19:20 ŠKD JABLANICA ŠD KOPRIVNICA  9 : 1
20:10 ŠD ŠENTJANŽ ZGORN LONDON  3 : 1
2. KOLO SOBOTA 16.sep.17
16:00 HAJEK TEAM –  BREG ŠD ARTO  2 : 6
16:50 GRIČ KRŠKO ŠD ŠENTJANŽ  3 : 4
17:40 ŠD KOPRIVNICA ZGORN LONDON  5 : 2
18:30 GRADBENIŠTVO BRGANT ŠKD JABLANICA  0 : 3
19:20 ŠD KRMELJ – SKITE SLABIČI  1 : 4
20:10 OCRANA TRIMČEK BLANCA  6 : 9
3. KOLO SOBOTA 23.sep.17
16:00 SLABIČI OCRANA  3 : 0
16:50 HAJEK TEAM –  BREG TRIMČEK BLANCA  5 : 6
17:40 ŠD ARTO GRIČ KRŠKO  3 : 2
18:30 ŠD KRMELJ – SKITE ŠKD JABLANICA  1 : 6
19:20 ZGORN LONDON GRADBENIŠTVO BRGANT  4 : 1
20:10 ŠD ŠENTJANŽ ŠD KOPRIVNICA  0 : 1
4. KOLO SOBOTA 30.sep.17
16:00 ŠKD JABLANICA OCRANA  3 : 0
16:50 ŠD KRMELJ – SKITE ZGORN LONDON  2 : 1
17:40 ŠD ŠENTJANŽ GRADBENIŠTVO BRGANT  2 : 1
18:30 GRIČ KRŠKO ŠD KOPRIVNICA  0 : 0
19:20 HAJEK TEAM –  BREG SLABIČI  3 : 3
20:10 ŠD ARTO TRIMČEK BLANCA  6 : 0
5. KOLO SOBOTA 7.okt.17
16:00 ŠKD JABLANCA HAJEK TEAM –  BREG  10 : 3
16:50 ZGORN LONDON OCRANA  9 : 3
17:40 ŠD ŠENTJANŽ ŠD KRMELJ – SKITE  4 : 4
18:30 ŠD ARTO SLABIČI  0 : 3
19:20 GRIČ KRŠKO TRIMČEK BLANCA  5 : 2
20:10 ŠD KOPRIVNICA GRADBENIŠTVO BRGANT  2 : 2
6. KOLO SOBOTA 14.okt.17
16:00 TRIMČEK BLANCA SLABIČI  1 : 5
16:50 ŠD ARTO ŠKD JABLANICA  1 : 5
17:40 HAJEK TEAM –  BREG ZGORN LONDON  2 : 4
18:30 OCRANA ŠD ŠENTJANŽ  1 : 5
19:20 ŠD KRMELJ – SKITE ŠD KOPRIVNICA  1 : 9
20:10 GRIČ KRŠKO GRADBENIŠTVO BRGANT  9 : 10
7. KOLO SOBOTA 21.okt.17
16:00 GRIČ KRŠKO SLABIČI  3 : 7
16:50 ŠD ŠENTJANŽ HAJEK TEAM –  BREG  2 : 4
17:40 ZGORN LONDON ŠD ARTO  3 : 2
18:30 TRIMČEK BLANCA ŠKD JABLANICA  4 : 6
19:20 ŠD KOPRIVNICA OCRANA  4 : 0
20:10 GRADBENIŠTVO BRGANT ŠD KRMELJ – SKITE  8 : 3
8. KOLO SOBOTA 28.okt.17
16:00 GRADBENIŠTVO BRGANT OCRANA  8 : 0
16:50 GRIČ KRŠKO ŠD KRMELJ – SKITE  0 : 3
17:40 HAJEK TEAM –  BREG ŠD KOPRIVNICA  1 : 8
18:30 ŠD ARTO ŠD ŠENTJANŽ  2 : 2
19:20 TRIMČEK BLANCA ZGORN LONDON  1 : 4
20:10 SLABIČI ŠKD JABLANICA  3 : 2
9. KOLO SOBOTA 4.nov.17
16:00 ZGORN LONDON SLABIČI  5 : 5
16:50 GRADBENIŠTVO BRGANT HAJEK TEAM –  BREG  2 : 2
17:40 ŠD ŠENTJANŽ TRIMČEK BLANCA  1 : 7
18:30 GRIČ KRŠKO ŠKD JABLANICA  4 : 5
19:20 ŠD ARTO ŠD KOPRIVNICA  0 : 0
20:10 ŠD KRMELJ – SKITE OCRANA  9 : 3
10. KOLO SOBOTA 11.nov.17
16:00 ŠD ARTO GRADBENIŠTVO BRGANT  4 : 11
16:50 SLABIČI ŠD ŠENTJANŽ  3 : 0
17:40 ŠKD JABLANICA ZGORN LONDON  5 : 1
18:30 ŠD KRMELJ – SKITE HAJEK TEAM – BREG  6 : 0
19:20 OCRANA GRIČ KRŠKO  0 : 3
20:10 TRIMČEK BLANCA ŠD KOPRIVNICA  3 : 10
11. KOLO SOBOTA 18.nov.17
16:00 ŠKD JABLANICA ŠD ŠENTJANŽ  12 : 0
16:50 HAJEK TEAM – BREG OCRANA  8 : 4
17:40 SLABIČI ŠD KOPRIVNICA  6 : 2
18:30 TRIMČEK BLANCA GRADBENIŠTVO BRGANT  5 : 2
19:20 GRIČ KRŠKO ZGORN LONDON  0 : 4
20:10 ŠD KRMELJ – SKITE ŠD ARTO  4 : 3

SLMN